DEVENIȚI PARTE DIN ECHIPA WIRECARD

CONSULTANT CLIENȚI

Wirecard caută o persoană sociabilă pentru a oferi consultanță clienților, pe proiecte Wirecard, în galerii comerciale din București și Ploiești.

Responsabilități

  • Comercializarea, în cadrul unei locaţii dintr-o galerie comercială, a unor vouchere ce vor fi utilizate de clienţi la cumpărăturile din galeria comercială
  • Comandarea, recepţionarea şi depozitarea voucherelor în seif-ul din locaţie
  • Utilizarea aplicaţiei de gestionare a voucherelor de la PC-ul din locaţie, precum şi a unei aplicaţii de scanat acte de identitate şi coduri de bare ale voucherelor
  • Încasarea contravalorii voucherelor în numerar, utilizând casa de marcat şi POS-ul din dotare
  • Introducerea datelor de contact ale clienţilor în aplicaţia de gestionare a voucherelor şi semnarea cu clienţii a regulamentului de utilizare
  • Alocarea şi reemiterea voucherelor la solicitarea clienţilor, în cazul pierderii / furtului acestora, utilizând aplicaţia de gestionare a voucherelor
  • Gestionarea numerarului din vânzarea voucherelor şi depunerea acestuia la o bancă din cadrul galeriei comerciale, la încheierea programului
  • Informarea clienţilor, la solicitarea acestora, cu privire la caracteristicile voucherelor şi la tranzacţiile efectuate cu voucherele la comercianţii din galeria comercială
  • Efectuarea soldului de casă la sfârşitul zilei
  • Informarea reprezentanţilor galeriei comerciale cu privire la situaţia stocurilor de vouchere.

Profil

  • Experienţă de lucru în comerţ
  • Minim studii medii (diplomă de Bacalaureat)
  • Cunoştinţe de operare PC (Microsoft Office – Word, Excel, E-mail)
  • Persoană dinamică, responsabilă, amabilă, cu spirit de echipă şi bune abilităţi de comunicare, căreia să îi facă plăcere să lucreze cu oamenii
  • Calm şi stăpânire de sine, atenţie la detalii, atenţie distributivă
  • Rezistenţă la efort fizic mediu, ritm de lucru alert
  • Cunostinţe medii de limba engleză

Ce oferim

  • Se asigură training de pregătire pentru postul ocupat, în raport cu specificul activităţii desfăşurate
  • Pachet salarial motivant, cu tichete de masă

Contact

Wirecard Romania SA
Cristina Ivan
Human Resources Director
hr.ro@wirecard.com

ÎNCARCĂ CV